بر همه ما فرض است که از فرامین رهبری اطاعت کنیم واز دسته بندی ها و تفرقه دوری کنیم.

🍃🔵 نماز جمعه این هفته(17فروردین1397) تاکستان به امامت حضرت آیت الله اسلامی اقامه گردید.

◀️حضرت آیت الله اسلامی در خطبه های نماز جمعه ضمن توصیه به تقوی الهی با اشاره به روز ملی هسته ای وپیروزی های آن برای ملت ایران و با تجلیل از فعالان و دانشمندان هسته ای فرمودند: آمریکا جلوی فعالیت هسته ای ایران گرفته و نمی گذارد شیرینی آن برای مردم احساس شود. ایشان ابراز امیدواری کردند که با توجه ترقی ها وپیشرفت های حاصل از انرژی هسته ای از جمله اورانیوم غنی سازی شده مردم ایران شیرینی آن را احساس کنند. ایشان همچنین در همین رابطه افزودند: سرایت مذاکرات هسته ای به برنامه موشکی ما به هیچ وجه قابل تحمل نیست.
🔵خطیب جمعه تاکستان با گرامی داشت یادو خاطره شهیدسرافراز صیادشیرازی از ایشان به عنوان الگوی جوانان نام برده وافزودند: در زمان جنگ تحمیلی این شهید عزیزارتباط معنوی با خداوند متعال و ائمه معصومین (ع) بخصوص با حضرت مهدی (عج) داشته وقبل ازجلسات با توسل به ائمه وتوکل به خداوند مدد می گرفتند.
🔴حاج آقا اسلامی با تسلیت شهادت حضرت امام موسی بن جعفر(ع) فرمودند: باتوجه به اینکه حضرات معصومین(ع) همیشه تسلیم امر پروردگار بودند دعای حضرت موسی کاظم (ع)خلاصی از زندان هارون بوده است واین رمزی دارد؛ ایشان درهمین زمینه افزودند زندگانی امام موسی بن جعفر (ع) نیاز به تحقیق و پژوهش دارد.
◀️نماینده خبرگان رهبری در بخشی از خطبه ها با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در ابتدای سال و توصیه معظم له به خرید کالای ایرانی ضمن توصیه هایی به مردم در رابطه با استفاده از کالای ایرانی ،تذکراتی نیز به مسؤولان داشتند.
◀️ایشان همچنین نسبت به حرفهای کودکانه بن سلمان در توهین به ایران اسلامی و همچنین به رسمیت شناختن اسرائیل غاصب واکنش نشان داده و شخصیت و صحبت های بن سلمان را کودک صفت ، جاه طلب و ناشیانه خطاب کرده و افزودند: همانطور که در نامه مقام معظم رهبری به اسماعیل هنیه عنوان شده و برمقاومت تأکید شده است بر همه ما فرض است که از فرامین رهبری اطاعت کنیم واز دسته بندی ها و تفرقه دوری کنیم.

🚨 #آيت_الله_اسلامي خطيب جمعه تاكستان در پايان دو خطبه با سفارش و تأكيد بر وحدت فرمودند :
پاره اي مسموعات حكايت از اين مي كند كه اقشار مختلف در روز شنبه (فردا) جهت اعتراض به پاره اي از مسائل نشأت گرفته از نفاق خارج ، تجمع خواهند نمود.
ايشان فرمودند : گرچه ممكن است هدف ، مقدس باشد وليكن بنظر من مي آيد كه با ملاحظه شرايط و فضاي حاكم ؛ اين گونه تجمع ها كمكي به امنيت استان نمي كند.
بنابراين انتظار ميرود بخاطر مصالح و امنيت استان ، چنانچه اين تجمع را كنسل كنند ، بخير استان و شهرستان خواهد بود.
ايشان در توضيح گفتند ما نبايد حاضر بشويم يك تار موي نظام مقدس جمهوري إسلامي آسيبي ببيند.

 

به اشتراک گذاری این مطلب:
آدرس کوتاه این مطلب:   https://eslaami.com/tc5z8

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


کد امنیتی *