راه پیروزی و برون رفت مشکلات کشور اتحاد، همدلی و وحدت ملت است و نه چیز دیگر

‍ نماز عبادی – سیاسی جمعه این هفته(۲۴آذر۹۶) تاکستان به امامت حضرت آیت الله اسلامی اقامه گردید.
🔴آیت الله اسلامی با گرامی داشت یاد وخاطره شهید مفتح فرمودند: در سال ۱۳۵۸شهید مفتح یکی از علمای مبارز که برنامه تقویت ارتباط بین حوزه علمیه و دانشگاه را داشت توسط منافقین ترورشدند. منافقین وحدت حوزه و دانشگاه برنتافتندو این عالم مبارزرا شهید کردند.
🍃🔴ایشان همچنین با تجلیل از شهید تند گویان ابراز داشتند: در زمان جنگ جاده اهواز- خرمشهرو اهواز به آبادان توسط دشمنان اشغال شده بود، وزیر جوان و وزیرنفت در مسیر ماهشهر به آبادان برنامه  بازدید از تأسیسات و مراکز نفتی داشتند ؛دشمن این شهید عزیز وهمراهان را اسیر کرد و به علت  داشتن مسائل اطلاعات  واسرار نفتی سالیانی طولانی در اسارت شکنجه های فروانی دادند و شهید تند گویان به خاطر تربیت عاشورایی و انقلابی از دادن اسرار خود داری ودر آخر به شهادت رساندند.
🍃🔵نماینده خبرگان رهبری در بخشی از خطبه ها به حضور وزیر خارجه انگلیس واکنش تندی نشان داده و اظهار کردند:
من تصورم این بود که مسؤولین ما این وزیر را نمی پذیرفتند. وزیر کشوری که -انگلیس-  جاده صاف کن آمریکاست و دنبال آزاد کردن دنبال آزاد کردن جاسوسانی که برنامه جاسوسی آنها محرز است ، می باشد. وبعد از برگشت به کشورش با خباثت حرفهایی علیه ایرانمی زند با عبارت : من تذکر دادم که ایران  فتنه گری نکند!

ما حق داریم بدانیم با آنکه انگلیس سلاح های سنگین در اختیار عربستان قرار می دهد ومسلمانان را به شهادت می رسانند در تهران چه می کند؟  آیا می خواهند از مسلمانان باز هم بیشتر بکشند.
ایشان با  طرح سؤالی از مسؤولین که چرا راه دادید؟  توضیح دادند هیچ وقت اینها دنبال صلح وصفا نبوده اند ودر طول تاریخ ۲۰۰ ساله  وبعد از انقلاب شاهد خباثت های این ظالمین بوده ایم.
ایشان درهمین زمینه متذکر شدند: راه پیروزی و برون رفت مشکلات کشور اتحاد، همدلی و وحدت ملت است و نه چیز دیگر!

مصلی نماز جمعه دراین هفته حضور دانش آموزان نمونه اخلاقی دبیرستان غیردولتی مبین تاکستان در نماز جمعه شهرستان تاکستان را تجربه نمود.

به اشتراک گذاری این مطلب:

Be the first to comment

Leave a Reply

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد


*


کد امنیتی *